Sprzęt drukujący - sprzedaż

Sprzedaż drukarek

Prowadzimy doradztwo i sprzedaż sprzętu drukującego

Zadzwoń do naszadzwoń 22-428-55-50, 41-314-10-00
lub

Nie ma rynku producenta, o którym można jednoznacznie powiedzieć, że ma najlepsze urządzenia w każdym segmencie i konfiguracji. W związku z tym, jako nieliczni, dajemy Ci wybór spośród wszystkich dostępnych deweloperów (producentów) i modeli drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Doradzając zakup sprzętu dostosujemy ofertę na sprzedaż sprzętu drukującego do Twoich potrzeb i środowiska druku. Przy sprzedaży zaproponujemy Ci też dwie opcje cenowo – sprzętowe:

  • urządzenia drukujące fabrycznie nowe – zaproponujemy najnowsze modele urządzeń zawierające wszelkie nowinki techniczne i wyróżniające się nowoczesnym wyglądem. Dzięki temu wyborowi uzyskasz pewność, że korzystasz z najbezpieczniejszych i najefektywniejszych rozwiązań. Warto wspomnieć, że niektóre najnowsze modele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych są bardzo reprezentatywne i z powodzeniem będą stanowić ozdobę Twojego biura;
  • sprzęt drukujący poleasingowy – w tej opcji oferujemy urządzenia, które przeszły profesjonalny przegląd serwisowy i są w pełni sprawne. Co ważne, nie odbiegają one jakością druku, kopii i skanu od nowych urządzeń. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję dostaniesz szybszy i wydajniejszy sprzęt w atrakcyjniejszej cenie.

W obu opcjach skorzystaj z naszej opieki. W ramach rozliczenia za kopie lub tonery zapewniamy bezpłatnie:

  • audyt środowiska druku optymalizujący ilość sprzętu drukującego i koszty,
  • szybki serwis,
  • części do napraw,
  • system do zarządzania drukiem.

W naszym sklepie możesz kupić drukarki i urządzenia wielofunkcyjne takich producentów jak: Lexmark, Brother, HP, OKI, Xerox, Cannon, Epson, Kyocera, Samsung, Konica Minolta, Develop oraz Ricoh.

Lexmark logo
HP logo
XEROX logo
Canon logo
brother logo
KYOCERA logo
Samsung logo
OKI logo
Konica Minolta logo
Develop logo
Epson logo
Ricoh logo
Płatność

Płatność jednorazowa lub na raty

Jeżeli chcesz zwiększyć
wartość środków trwałych.
Leasing

Leasing

Jeżeli chcesz utrzymać
płynność finansową.