Sprzęt drukujący - Wynajem

Wynajem drukarek

Pomagamy w doborze i wynajmujemy drukarki

Zadzwoń do naszadzwoń 22-428-55-50, 41-314-10-00
lub

Dzięki nam wybierasz spośród wszystkich dostępnych na naszym rynku producentów i modeli. Nie angażujesz dużych środków, ponieważ oferujemy wynajem sprzętu drukującego, razem z opieką serwisową, przez cały okres umowy. Gdyby tego było mało, masz dwie opcje cenowo – sprzętowe:

  • sprzęt drukujący fabrycznie nowy – najnowsze typy urządzeń (drukarki, urządzenia wielofunkcyjne) posiadające wszelkie nowinki techniczne i nowoczesny wygląd. Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że korzystasz z najbezpieczniejszych i najefektywniejszych rozwiązań. Dodatkowo niektóre z nich są bardzo reprezentatywne i z powodzeniem będą stanowić ozdobę Twojego biura;
  • sprzęt drukujący poleasingowy – urządzenia przechodzą profesjonalny przegląd serwisowy i są w pełni sprawne. Nie odbiegają jakością druku, kopii i skanu od nowych urządzeń. Dzięki tej opcji dostajesz szybszy i wydajniejszy sprzęt w atrakcyjniejszej cenie. My ze swojej strony zapewniamy utrzymanie go w ciągłej gotowości, co potwierdzą warunki opieki serwisowej w umowie zawartej na czas nieokreślony.

W obu opcjach zapewniamy bezpłatne: szybkie naprawy, części serwisowe oraz system do zarządzania drukiem w ramach rozliczenia za kopie lub tonery.

Zalety wynajmu drukarek / urządzeń wielofunkcyjnych:

  • zwiększasz płynność finansową,
  • nie angażujesz własnych zasobów w utrzymanie pełnej sprawności sprzętu,
  • masz większą kontrolę nad kosztami druku,
  • w przypadku sprzętu poleasingowego dodatkowo to Ty decydujesz o długości umowy

bezpłatny audyt środowiska druku optymalizujący ilość sprzętu drukującego i kosztów.

Możesz samodzielnie wybrać sprzęt poleasingowy poniżej.

Typ urządzenia

Druk

Format papieru

Gabaryty

Wybrane urządenia: